Merhaba…

Tecrübe ve yeteneklerimizle en iyisini sunmak için yeni ofisimizde başlıyoruz. Hayata, harekete, koşuşturmaya, düşünmeye, çabaya, üretmeye ve paylaşmaya…

Heyecanla, inançla, istekle, kararlılıkla ve enerjiyle başlıyoruz. Mutlulukları paylaşmak, mutluluğunuza mutluluk katmak için.

Amacımız; Gönülleri kazanmak, müşterilerimizin, yatırımcılarımızın gönüllerinde ve yüzlerinde gülümseme oluşturmak. Özgün ve fark yaratan çözümlerle, memnuniyet ve güven sağlamak. Doğruluk, dürüstlük, sorumluluk bilinciyle hareket ederek müşterilerimizin, yatırımcılarımızın endişelerini gidermek ve asla hayal kırıklığı yaşatmamak. Tecrübe ve yeteneklerimizi müşterilerimizin, yatırımcılarımızın yararına kullanmak için coşkuyla çalışmak.

Hedefimiz; emlak & gayrimenkul sektöründe en iyi hizmeti vermek ve bunun sürekliliğini sağlayarak her zaman en iyi olmak. Her türlü emlak & gayrimenkul alım-satımı ve kiralamasında; müşterilerimize, yatırımcılarımıza en doğru ve kazançlı fırsatları sunmak. Hizmetlerimizi prensipler ve etik kurallar çerçevesinde, istikrarlı olarak gerçekleştirmek.

Misyonumuz; müşterilerimiz, yatırımcılarımızın en iyisine layık olduğu bilinciyle hareket etmek, Hayatımızın merkezine müşterilerimizi, yatırımcılarımızı alarak mükemmel hizmetler sunmak.

Vizyonumuz; sektörümüzde kaliteli hizmet ve güven arandığında ilk akla gelen marka olmak. Yenilikçilik ve sürekli gelişim sağlayarak müşterilerimize, yatırımcılarımıza değer katma, memnuniyet oluşturmada sektörümüzde öncü ve referans noktası olmak.

ordu as emlak & Gayrimenkul, Yatırım Danışmanlık Hizmetleri sektöründe tecrübelere sahip danışmanları ile Şahincili Mahallesi 616 Sk. No:7  A/16 Altınordu/ORDU da.

Artık sadece çay, kahve içmek için bile uğrayabileceğiniz bir ofisiniz var.

Tüm aile, eş, dost, akraba, arkadaşlarımızı, değerli hemşerilerimiz ve müşterilerimizi bekliyoruz.

Saygıyla, sevgiyle buluşmak üzere…